Lugano Antica WF (ca. 20,4x5x6,7 cm)
Prijs per m2: € 60,45Afname per: 1.04m2 / Volle verpakking: 9.36m2
Lugano Antica WF (ca. 20,4x5x6,7 cm)
De Lugano Antica WF (ca. 20,4x5x6,7 cm) is zoals de naam al aangeeft met antica een getrommelde, verouderde klinker met een mooie bruin/paarse nuancering. Een klinker zoals de Lugano Antica WF (ca. 20,4x5x6,7 cm) is voor vele doeleinden te gebruiken. Of het nu gaat om de oprit, een tuinpad of uw terrassen u zult altijd een mooi en landelijk effect krijgen. Er zijn van de Lugano Antica WF (ca. 20,4x5x6,7 cm) twee formaten leverbaar. Deze zijn ook nog eens onderling te combineren om een nog speelser effect te krijgen.
VOORDELEN VAN DE Lugano Antica WF (ca. 20,4x5x6,7 cm)
Eén van de grootste voordelen van de Lugano Antica WF (ca. 20,4x5x6,7 cm) is natuurlijk de enorme duurzaamheid. We hebben het hier over een steen die na honderd jaar nog steeds mooi zal zijn. Het is zelfs zo dat de Lugano Antica WF (ca. 20,4x5x6,7 cm) na verloop van tijd alleen maar mooier zal worden.
ALTERNATIEVEN VOOR DE REDSUN Lugano Antica WF (ca. 20,4x5x6,7 cm)
Als we gaan kijken naar een alternatief voor de Lugano Antica WF (ca. 20,4x5x6,7 cm) zult u moeten kijken bij één van de andere soorten gebakken klinkers. Een echt alternatief is er niet voor deze producten. Een bestrating zoals de Lugano Antica WF (ca. 20,4x5x6,7 cm) is qua duurzaamheid kleurechtheid en slijtvastheid niet te evenaren. Kom gewoon eens geheel vrijblijvend langs en laat u overtuigen door de vele voordelen die de gebakken klinker Lugano Antica WF (ca. 20,4x5x6,7 cm) u te bieden heeft.